A DSI Debrecen sokszoros magyar bajnok gátfutója ezúttal a Paavo Nurmi emlékversenyen állhatott fel a dobogó harmadik fokára a 100 méteres gátfutás eredményhirdetésénél.
Május 29-én rendezték az 8. Irena Szewińska Memorialt, amely viadal része a World Athletics Tour Gold sorozatnak.
Május 26-27. között Szlovákia második legnagyobb városa, Kassa adott otthont a JBL Jumpfest ugrógálának.
Május 28-án Bergen adott otthont a Trond Mohn Games WA Continental Tour Silver versenynek.
Május 20-án az olaszországi XV. Savona International Meetingen állt rajthoz a DSI Debrecen gátasa.
Május 16-án rendezték az UTE Atlétikai Stadionban az utánpótlás és felnőtt atléták számára a Váltófutó Magyar Bajnokságot.
Május 8-10. között Szolnok adott otthont az U16, U15 és U14-es atléták Területi Liga Versenyének.
Május 2-án 52. alkalommal rendezték meg Budapesten az utánpótlás és felnőtt atléták számára kiírt Paulínyi Jenő Emlékversenyt.
Pénteken rendezték a Gyulai István Atlétikai Stadionban a szabadtéri idény első debreceni dobóversenyét.
A fedettpályás világbajnokságon a DSI Debrecen kiválósága, Kozák Luca az előfutamban megjavította az országos csúcsot, az elődöntőben viszont 7. lett futamában, így a döntőben már nem állhatott rajthoz.
Március 11-én Budapesten rendezték a Fogyatékos Sportolók U16, U18 és Felnőtt Atlétikai Versenyét.
A DSI Debrecen maroknyi csapata kiváló teljesítményt nyújtott a Nyíregyházán rendezett 52. Fedettpályás Atlétikai Magyar Bajnokság és Téli Dobó Magyar Bajnokságon.