2 ezüst-, és 1 bronzérmet szereztek a Debreceni Sportcentrum-Sportiskola tollaslabdázói a szlovéniai Mirna-Mokronogban megrendezett nemzetközi utánpótlás versenyen. A 10 ország sportolóit felvonultató, az Európai Tollaslabda Szövetség versenynaptárjában is szereplő tornán Kiss Benjamin volt a legeredményesebb a DSC-SI öt indulója közül. Az U-13-as korosztályban egyéniben, és párosban Tóth Kristóffal az oldalán egyaránt a második helyen végzett.

Tollaslabda

Tollaslabda

Az U-15-ös mezőnyben, a honi felnőtt csapatbajnokságon 14 évesen nemrég bemutatkozó Szoták Kitti párosban, Ombódi Leilával a dobogó harmadik fokára állhatott fel. Érdekesség, hogy egyéniben négy versenyzőnk, Kiss Benjamin, Tóth Kristóf, Szoták Kitti és Ombódi Leila is nagy csatában, csak a későbbi győztestől szenvedett vereséget.