Tovább folytatta remek szériáját a DSC-SI futsal csapata.

Rangadóval kezdte a szezon második felét U19-es együttesünk, hiszen a közvetlenül előtte álló harmadik helyezett Hajdúböszörményt fogadta Selyem Nándor legénysége. A 16. percben a vendégek kerültek előnybe, de Szabó Bence révén hamar egalizált a DSC-SI. Sőt a hajrában szerzett újabb két gólnak köszönhetően itthon tartotta a három pontot a DSC-SI, így a minimálisra csökkentette hátrányát a dobogóért folytatott küzdelemben.

Az őszi bajnok U17-es csapatunk félidőben 2-1-es vezetéssel vonulhatott pihenőre, az eredmény a második játékrészben sem változott, így továbbra is listavezetőnek mondhatja magát Jankovics Sándor gárdája.

Fordulatos mérkőzést vívtak futsalosaink a Nyírkarász vendégeként, a zsinórban ötödik meccsét is megnyerő DSC-SI végül 3-2-re nyerni tudott, és már a negyedik a bajnokságban!

Eredmények:

16. forduló

U-17 III. osztály Észak-Kelet:

DSC-SI - HTE 2 – 1 (2-1)

Gólszerző: Szabó Lajos, Galla Patrik

Edző: Jankovics Sándor

Értékelés:,, A tavaszi első fordulót bár megnyertük, de a sok sérült hiányát nehezen tudtuk pótolni a szezonnyitó formánkkal. Meglátszott a csapaton a nagypályás mérkőzések hiánya, de a győzelemhez mindenképpen gratulálok játékosaimnak.

U-19 III. osztály Észak-Kelet:

DSC-SI - HTE  3 – 1 (1-1)

Gólszerző: Szabó Bence, Bégányi Balázs, Borbély Milán (öngól)

Edző: Selyem Nándor

Értékelés:,, A második hely szempontjából nagyon fontos mérkőzést sikerült megnyerni. 0 -1 –ről fordítottunk, ami a csapat erejét mutatja. Védekezésünk jól működött, a középpályán rengeteget dolgoztak játékosaink, elől kicsit bátrabban kellett volna teljesíteni. Gratulálok a csapatnak!"

Regionális Futsal bajnokság

20. forduló

Nyírkarászi - DSC-SI 2-3 (1-1)

Gólszerző: Bereczky Bence, Botos Zsolt, Szabó Lajos

Edző: Balogh József

Értékelés:,, Az első félidőben védekezésben és támadásban is kényelmesek voltunk, játékunkból hiányzott a dinamika. A második játékrészre kellően felpörgött a csapat és végül, ha nehezen is, de megérdemelt győzelmet arattunk. Gratulálok a csapatnak! "