1 arany-, 1 ezüst- és 2 bronzérmet szereztek a Debreceni Sportcentrum-Sportiskola legfiatalabb dzsudokái Budapesten, az U-11-es országos bajnokságon.

A versenyszezon kezdetén három aranyat is begyűjtő (Tenkes Kupa, Tóth Péter emlékverseny, Atom Kupa) Orosz Botond tovább folytatta remek szereplését. A DSC-SI 36 kg-os tehetsége a Körcsarnokban is végigverte a mezőnyt, zsinórban öt győzelmet aratva zsebelte be a korosztályos magyar bajnoki címet.

Szintén finalista volt a 27 kilósok mezőnyében versenyző Magyar Attila, aki a hosszabbításban minimális különbséggel maradt le az aranyról. Az éremkollekció két bronzzal lett teljes, 33 kg-ban Oláh Flóra, míg Süveges Bendegúz a 30 kg-osok versenye után állhatott fel a dobogó harmadik fokára.

A képen balról jobbra: Magyar Attila, Orosz Botond, Süveges Bendegúz, Oláh Flóra