A DSC-SI U9-es labdarúgó csapata négy győzelemmel és két vereséggel zárta a Kisvárdán megrendezett nemzetközi tornát.

A tikkasztó hőségben hét csapat vágott neki a küzdelmeknek az egyaránt 18 perces mérkőzéseknek. A nyári szünet miatt több meghatározó játékosát, többek közt első számú kapusát nélkülöző cívisvárosi fiatalok szervezetten és nagy lelkesedéssel játszottak, aminek meg is lett az eredménye. A nyitómeccsen, az ukrán FC Minaj ellen elszenvedett 2-1-s vereség után zsinórban négy győzelmet arattak Zolnai Lajos tanítványai, legyőzve többek közt a hazai Várda Labdarúgó Akadémiát (4-1).

Az utolsó, a döntőnek bizonyuló Munkács elleni meccs során több lehetőséget is elpuskázott a DSC-SI, míg a kárpátaljaiak az utolsó percben tették fel a pontot az ,,i”-re.

Örömteli, hogy a torna gólkirálya, a DSC-SI kilenc találatig jutó csapatkapitánya, Mosdóczi Botond lett.

DSC-SI- FK Munkács(ukrán): 0-2

Az ezüstérmes csapat tagjai: Karasszon Bálint (kapus), Mosdóczi Botond, Molnár Olivér, Tóth Kornél, Gerő Máté, Nagy Gergely, Ó Nagy Ferenc, Bényei Tamás

Edző: Zolnai Lajos