Kiütéses sikerével továbbra is éremre hajt az U-17-es csapat

Mindkét félidőben 4-4 gólt szerzett Selyem Nándor csapata a Tiszaújváros otthonában, ezzel megőrizte a lehetőséget arra, hogy a bajnokság végén felálljon a dobogóra, amely a forduló után továbbra is ,,csak” négy pontra van.  A mesterhármasról ezúttal Koroknay Péter gondoskodott. U-19-es alakulatunk már nem volt ilyen szerencséje, de legalább az egyenlítést sikerült összehozni Kiss Tibornak köszönhetően.

A karcagi fellépés nem okozott gondot sem az U-14, sem pedig az U-15-ös csapatunknak. Örömteli, hogy a Debreceni Sportcentrum-Sportiskola mindkét korosztályos gárdája továbbra is vezeti a bajnokságot.

Eredmények:

21. forduló

NB II. U-14 Észak-Kelet:

Karcagi FC - DSC-SI 0 – 11 (0-4)

Gólszerző: Simon András (3), Spitzmüller Levente (3), Gellén Balázs (2), Kenderesi Dávid,Mak Dominik, Éles Máté

Edző: Jankovics Sándor

Értékelés:,, Helyenként jó játékkal, de végig nagy akarattal és küzdelemmel egy emberként harcolt csapatom a sikerért a nagyon küzdő, jól játszó Karcaggal szemben. Ilyen arányban is megérdemelten nyertünk a harcos Karcag ellen.”

NB II. U-15 Észak-Kelet:

Karcagi FC - DSC-SI 0 – 3 (0-1)

Gólszerző: Tóth-Balog Ákos, Pelles Dominik, Varga Milán (öngól)

Edző: Szabó János

Értékelés:,, Ragyogóan előkészített pályán, de ellenszélben kezdődött számunkra a mérkőzés. Csapatomat ez sem tudta hátráltatni abban, hogy a kapujukhoz szögezzük az ellenfelünket. Okosan és türelmesen, földön tartva járattuk a labdát, amíg helyzetbe nem kerültünk. Sajnos ebben a játékrészben egy kivételével még kimaradtak a ziccereink. A második félidő elején viszont hamar eldöntöttük a mérkőzés sorsát és magabiztos győzelmet arattunk. Biztató játékot és hozzáállást tapasztaltam játékosaimtól a soron következő nagy rangadó előtt.”

NB II. U-17 Észak-Kelet:

Termálfürdő FC Tiszaújváros - DSC-SI 0-8 (0-4)

Gólszerző: Koroknay Péter (3), Berecz Rafael (2), Arany Márió, Tüzes Zsolt, Bartha Gergely

Edző: Selyem Nándor

Értékelés:,, Újabb magabiztos győzelem. Egy lelkesen játszó csapattal találtuk magunkat szembe, több helyzetet kialakítva, szép gólokat szerezve hoztuk a következőt. Ez a találkozó is jól szolgálta az elkövetkezendő 3 mérkőzést, hiszen itt dől el, hogy sikerül-e felkapaszkodni a dobogóra.”

NB II. U-19 Észak-Kelet:

Termálfürdő FC Tiszaújváros - DSC-SI 1-1 (1-0)

Gólszerző: Kiss Tibor

Edző: Benczik Zsolt

Értékelés:,, A tabellán előkelő helyen álló Tiszaújvároshoz látogattunk. A mérkőzés elején magunkhoz ragadtuk a kezdeményezést, de sajnos a helyzeteink kimaradtak, az ellenfél pedig egy hatalmas góllal megszerezte a vezetést, ami megfogta a csapatot. A félidőben rendeztük a sorainkat és hatalmas erőket mozgósítottunk az egyenlítés reményében, amit el is értünk. A hajrában még volt lehetőségünk a győzelem megszerzésére is, de sajnos csak egy lesgólig jutottunk. Összességében jó teljesítményt nyújtottunk, de a megszerzett egy pont akkor lesz értékes, ha a következő hazai meccsünket megnyerjük.”