18 arany-, 16 ezüst-és 12 bronzérmet szereztek a Debreceni Sportcentrum-Sportiskola úszó a VI. MVSI Kupán.

A Kemény Dénes Városi Sportuszodában megrendezett versenyen Kinczel Adrienn 50 és 100 gyorson, valamint 50 mellen is nyerni tudott. Szintén három aranyat gyűjtött be a 100 és 200 gyorson, illetve a 100 háton is leggyorsabb Sándor Benedek. Az egyéni számok során Orovecz Patrik és Orovecz Olivér duplázott, előbbi a 4x50 méteren győztes fiú gyorsváltóban is helyet kapott Bálint Benedek, Fagyal Kristóf és Ecsedi Boldizsár társaságában.

Egy-egy alkalommal állhatott fel továbbá a dobogó legfelső fokára Zombori-Szalontai Kriszti, Lakó Dorina, Rádai Máté, Kovács Balázs, Bálint Benedek, Zombori-Szalontai Ferenc és Koch Zita.