Hat korosztály számára rendezték meg az őszi szünetben a XIII. Üstökös Kupa kézilabda tornát.

A Debreceni Sportcentrum-Sportiskola a fiúknál két csapattal vágott neki a küzdelmeknek. U13-as együttesünk simán nyerte a csoportját a Diósd (31-17) és a Csepel ellen (21-13). A folytatásban a másik két csoportgyőztes következett, a Kecskeméti Sportiskolát sziporkázó játékkal verte a DSC-SI (43-20), míg a Salgótarján ezúttal erősebbnek bizonyult (21-27), így a második helyen végzett a kilenc csapatot felvonultató mezőnyben Szilágyi Attila legénysége. Külön öröm, hogy a legjobb kapus különdíj Radvánszki Attila révén Debrecenbe került.

A tornát szintén ezüstéremmel zárta az U12-es DSC-SI. A nyitónapon a kecskemétiek mindkét csapatát simán verték Sándor László tanítványai (19-9, 28-6), míg a PLER sajnos túl nagy falat volt. Másnap a Salgótarján elleni elődöntőben ismét volt ok a cívisvárosi örömre, hiszen a kétgólos győzelem után (13-11) már a biztos érem tudatában léphetett pályára a fináléban a DSC-SI, ahol ismét a PLER várt a fiúkra. Az aranycsata szoros ütközetet hozott, végül a pesti alakulat kihasználva a mieink hibáit, megnyerte a tornát (23-26).