A DSC-SI U17-es labdarúgó csapata gólt sem kapva nyert idegenben az Oros otthonában.

A megyei bajnokságban hazai pályán botlott Bihari Csanád csapata, míg U14-es és U15-ös labdarúgóink sima győzelmeket arattak a 11. fordulóban a Sényő ellen. Selyem Nándor együttese félidőben még 1-1-re állt Oroson, a vége sajnos 4-1 a szabolcsiaknak. Ugyanitt hamar, már a 3. percben megszerezte a vezetést Borsi László révén az U17-es DSC-SI, az előnyt a második félidő elején sikerült megduplázni.

Eredmények:

10. forduló

Megyei U-14 B csoport

DSC-SI – Tiszacsege 2 – 7 (0-4)

Gólszerző: Burai Csanád, Kiss Imre Márk

Edző: Bihari Csanád

Értékelés:,, Az eredmény nem tükrözi a mutatott játékot, sajnos a vendégeknél a gólkirály jelölt bizonyította tudását es az ő góljaival vitte el a három pontot a vendégcsapat! Pozitívum, hogy volt tartása a csapatnak és a második félidőt sikerült döntetlenre lehozni es nagyon sok pozitív és olyan dolgot láttam a pályán, amit megbeszéltünk egész héten!”

11. forduló

U-14 II. osztály Észak-Kelet

DSC-SI - Sényő 6 – 1 (2-0)

Gólszerző: Vietorisz Bence (2), Varga Zoltán (2), Varga Róbert, Dihen Bulcsú

Edző: Szabó János

Értékelés:,, Megmondom őszintén, látva a Sényő eddigi eredményeit, statisztikáját, gyengébb ellenfélre számítottam, de valamilyen szinten megleptek minket. A saját csapatomtól viszont sokkal többet vártam volna, ezen a találkozón sokat javíthattunk volna a gólarányunkon. Sokkal magabiztosabb és nagyobb arányú győzelmet arathattunk volna, ha a helyzeteinket jó százalékban értékesítjük. A játékunk sem igazán tetszett, rengeteg technikai hibával futballoztunk, időnként félve játszottunk, nem voltunk kellően agresszívak, fegyelmezettek, keveset beszéltek egymással a játékosok a pályán. Nem mertük felvállalni azt a játékot, amit előzetesen megbeszéltünk. Az sem tetszett, hogy ellenfelünk négy ziccert is ki tudott dolgozni, szerencsére csak büntetőből sikerült betalálniuk a kapunkba. Természetesen örülök a győzelemnek, amihez gratulálok a csapatnak, de ennél több kell egy erősebb ellenfél ellen.”

U-15 II. osztály Észak-Kelet

DSC-SI - Sényő 5 – 0 (3-0)

Gólszerző: Tarr Gyula (2), Puskás Balázs, Sípos Dániel, Lukács Dániel

Edző: Balogh József

Értékelés:,, Az egész mérkőzést az irányítása alatt tartotta a csapat. Úgy védekezésben, mint támadásban fegyelmezetten és nagy koncentrációval játszottak a srácok. Ekkora arányban is megérdemelt volt csapatunk győzelme. Kreatív és ötletes támadások sorát mutatta be a csapat, emellett nagyszerű egyéni teljesítmények is tarkították a találkozót! Gratulálok a csapatnak a magabiztos és eredményes játékhoz!”

11. forduló

U-17 III. osztály Észak-Kelet

GFSE Oros - DSC-SI 0 – 2 (0-1)

Gólszerző: Borsi László, Németh Kristóf

Edző: Jankovics Sándor

Értékelés:,, Egy nagyon nehéz mérkőzésen vagyunk túl, ellenfelünk lelkesen és elszántan futballozott. Az első negyedórát nagyon megnyomtuk és egy letámadás utáni labdaszerzésből megszereztük a vezetést. Mezőnyfölényben játszottunk, de helyzeteinket nem tudtuk értékesíteni, így egygólos vezetéssel vonultunk szünetre. Próbáltuk rendezni a sorokat, bátrabb, pontosabb játékot kértem a fiúktól. Sikerült ismét betalálnunk az Oros kapujába, de mintha megelégedtünk volna a kétgólos előnnyel, visszább esett a teljesítményünk, azt éreztem, hogy fejben is elfáradtunk. Próbáltunk továbbra is veszélyesen játszani, de ellenfelünk hősiesen védekezett, nem sikerült több gólt szereznünk. Ma egy kicsit tompábbak voltunk, de így is megérdemelten nyertük meg a mérkőzést. Fontos volt megszerezni a három pontot, mert a következő fordulóban az élvonalba tartozó Mátészalkát fogadjuk, majd megyünk Cigándra. Gratulálok a csapatnak a győzelemhez!”

U-19 III. osztály Észak-Kelet

GFSE Oros - DSC-SI 4 – 1 (1-1)

Gólszerző: Prokisch Dominik

Kiállítva: Galla Patrik

Edző: Selyem Nándor

Értékelés:,, Az első félidőben fölényben futballoztunk, ellenfelünk csak egyszer jött át a félpályán, de rosszul helyezkedtünk, amit ki is használtak. Nagyon sok helyzetet kidolgoztunk, de csak egyet tudtunk értékesíteni a félidő végén. Szünetben próbáltam rendet tenni a fejekben, elmondtam a fiúknak, mire figyeljenek oda, de ahogy elkezdődött a második félidő, ismét gólt kaptunk. Fegyelmezetlenek voltunk, ez pedig vereséghez vezetett, a helyzeteinket nem tudjuk értékesíteni, még a ziccereket sem, ez pedig a koncentráció hiányának a következménye. Néhányan a húzóemberek közül azt hiszik, elég, ha csak a cipőt kiviszik a pályára, ennek hangot is adtam a szünetben. Ilyen hozzáállással, kevés futóteljesítménnyel, alázat nélkül nem lehet meccset nyerni."