Közel fél év után szenvedett újra vereséget a DSI Debrecen U17-es lány kézilabda csapata.

A balmazújvárosi Kalmár DSE ellen kezdődött, és ellenük zárult együttesünk tizenegy meccses győzelmi szériája. A csütörtök esti rangadón idegenben léptek pályára lányaink, és a félidei háromgólos vezetésüket az újvárosiak a második játékrészben tovább növelték, végül 37-29-re megnyerték az összecsapást. A tabellán negyedik helyen álló DSI Debrecen legközelebb május 5-én a K. Szeged SE csapatát fogadja.

LU17 II. osztály- Kelet

Kalmár DSE - DSI Debrecen 37-29

Vezetőedző: Bujárszki Ádám

Bujárszki Ádám: Ezt a mérkőzést már az első pár percben elvesztettük. Egyszerűen nem volt bennünk kellő hit, hogy megnyerjük ezt a rangadót. Nagyon sok eladott labda és technikai hiba jellemezte a játékunkat az egész mérkőzésen. Ennek ellenére a félidei eredmény még szorosnak volt mondható (16:13) A második félidőben nem sokat változott a játék képe. Az előzetesen kitalált és gyakorolt taktikai elemeket, ill. amit megbeszéltünk szünetben, abból nem sokat láttam vissza a pályán. Teljesen megérdemelten győzött a hazai csapat. Ezzel egy 11 mérkőzéses nyerő széria ért véget, amire nagyon büszkék vagyunk. Ebből, és a mai mérkőzésen elkövetett hibákból tanulva építkezünk tovább. Versenyben maradtunk a dobogóért, és ezért mindent meg fogunk tenni! Hajrá DSI Debrecen!