A két versenyen összesen 4 arany-, 6 ezüst- és 7 bronzérmet szerzett a DSC-SI.

Az egri, 17. alkalommal megrendezett Tóth Péter Emlékversenyen négy korosztályban mintegy 440 judoka lépett tatamira, ahol a csapat összesítésben az előkelő harmadik helyen végzett a Debreceni Sportcentrum-Sportiskola. A nap folyamán korcsoportja legjobbjának bizonyult Fedora Napsugár, Kriuchkov Valentin és Pusztai Botond, míg Juhász Zita, Korláth Iván, Magyar Attila és a serdülők között is induló Fedora Napsugár a második helyen végzett. A cívisvárosiak közül egyaránt a dobogó harmadik fokára állhatott fel: Raus Kíra Emma, Gönczi Mirtill, Wladimir Danica, Süveges Bendegúz, Milánik Tamás és Hámori Attila.

Egy héttel később már Paks felé vette az irányt a DSC-SI cselgáncs szakosztálya. Az osztrák és román versenyzőket is felvonultató nagy múltú, XXXVI. Atom Kupán ismét volt minek örülni. Pusztai Botond újra végigverte a mezőnyt, az ,,atomvárosból” ezüsttel távozott Wladimir Danica és Milánik Tamás, míg a bronzéremről ezúttal a legfiatalabbak között vitézkedő Raus Kíra Emma gondoskodott.

Versenyzőink legközelebb a hazai rendezésű Diák A, B fiú-lány Országos Bajnokságon lépnek tatamira szeptember 30-án az Oláh Gábor utcai Sportcsarnokban.