A DSC-SI mind a négy alakulata begyűjtötte a három pontot.

Izgalmas, fordulatos meccset nyert meg a Debreceni Sportcentrum-Sportiskola U-15-ös együttese Nyíregyházán, a Filo SE otthonában. Az első félidei góltalanságot követően Keczeli találatával Szabó János csapata volt előnyben, de a hazaiak megfordították a meccset. Az újabb csattanó ekkor következett be, hiszen öt perc alatt újra magához ragadta az előnyt a DSC-SI, melyet már nem is engedett ki a kezéből. Az U-14-esek szintén ugyanebben a párharcban gólparádét tartottak a meccs második felvonásában, Kenderesi Dávid nevét újra meg kell említeni, hiszen a hetek óta bombaformában focizó tehetség ezúttal öt gólt szerzett.

Az idősebbek hazai pályán fogadták a Tállya korosztályos gárdáit. Selyem Nándor tanítványai egy tucat góllal keserítették meg ellenfelük életét, a csapatmunkát megint csak hangsúlyozni kell, hiszen a 12 találaton kilenc játékos osztozott. Három nyeretlen meccs után ismét megérezték a győzelem ízét az U-19-esek, a sok elpuskázott helyzet után a 82. percben Szaráka László döntötte el a három pont sorsát.

Eredmények:

20. forduló

NB II. U-14 Észak-Kelet:

FILO - DSC-SI 2 – 8 (1-1)

Gólszerző: Kenderesi Dávid (5), Arday Zoltán (2), Varga Balázs

Edző: Jankovics Sándor

Értékelés:,, Az első félidei 1-1 után sikerült rendet tenni a fejekben, és a második játékrészben a ragyogó játékunknak köszönhetően ilyen arányban is megérdemelten nyertünk.”

NB II. U-15 Észak-Kelet:

FILO - DSC-SI 2 – 3 (0-0)

Gólszerző: Keczeli Dávid, Pelles Dominik, Tóth-Balog Ákos

Edző: Szabó János

Értékelés:,, Egy olyan ellenfélhez látogattunk, amely az őszi szezonban szereplőhöz képest nagymértékben megerősödött így egy igazi rangadó várt csapatomra. Az első félidőben egyik csapat sem tudott igazán nagy helyzetet kialakítani, nem úgy vállaltuk fel a széleken az egy-egy elleni párharcokat, hogy a védelmük mögé tudjunk kerülni. A második félidő legelején rögtön egy pontrúgást követően sikerült megszerezni a vezetést, melyet sokáig jól is őriztünk. Ekkor a játékvezető úgy ajándékozott az ellenfelünknek egy büntetőt, amilyet hosszú pályafutásom során még nem láttam. Nem sokkal a vitatható szituáció után már hátrányba is kerültünk egy védelmi megingásunk miatt, de csapatom mentális erejét bizonyítva nem törtünk meg és egy felejthetetlen 5 percet produkálva győztesen vonulhatott le a pályáról. Mérhetetlenül büszke vagyok a srácokra és biztos vagyok benne, hogy ez hatalmas erőt ad a céljaink eléréséhez.”

NB II. U-17 Észak-Kelet:

DSC-SI - Tállya 12-1 (3-1)

Gólszerző: Bagi Levente (2), Fülezsdi Márk (2), Berecz Rafael (2), Arany Márió, Balogh Ádám, Bartha Gergely, Nemes Emil, Győri Bence, Koroknay Péter

Edző: Selyem Nándor

Értékelés: ,, Gyengébb képességű ellenfél ellen, sok hiányzóval is magabiztos győzelmet arattunk. Ez a találkozó arra volt jó, hogy akik eddig kevesebbet játszottak azok is lehetőséget kaptak. Itt sok mindenre választ kaptam.”

NB II. U-19 Észak-Kelet:

DSC-SI - Tállya 2-1 (1-0)

Gólszerző: Szaráka László, Arany László

Edző: Benczik Zsolt

Értékelés:,, A hétközi mérkőzésen az eddig 12 pontot szerző Tállyát fogadtuk, akik ellen csak a győzelem volt elfogadható. Rögtön a mérkőzés elején megszereztük a vezetést, ez megnyugtatta a csapatot, magabiztosan játszottunk, mezőnyfölényt alakítottunk ki, de további gólokat nem tudtunk szerezni. A 2. félidő elején jött a hideg zuhany, az első támadásából egyenlített az ellenfél. A kapott gól után óriási nyomást helyeztünk az ellenfélre, sorra dolgoztuk ki a helyzeteket és egy gyönyörű akció végén megszereztük a győzelmet. A győzelmünk megérdemelt, de a hátralévő mérkőzéseken jobban kell gazdálkodnunk a helyzeteinkkel.