U17-es és U19-es labdarúgóink is pont nélkül távoztak a Tarpa otthonából.

A Debreceni Sportcentrum-Sportiskola fiatalabb korosztályai ,,szabadnaposak” voltak hétvégén, az idősebbek pedig Tarpán léptek pályára. Jankovics Sándor együttese már a 24. percben 3-0-s hátrányban volt, de innen majdnem sikerült felállni, a vége 3-2 oda. Selyem Nándor U19-es csapata félidőben még vezetett, a lefújás után viszont a szabolcsiak örülhettek.

Eredmények:

7. forduló

U-17 III. osztály Észak-Kelet:

Tarpa - DSC-SI 3 – 2 (3-1)

Gólszerző: Papp Péter, Szabó Patrik Péter

Edző: Jankovics Sándor

Értékelés:,, Rosszul kezdődött a mérkőzés számunkra, hamar háromgólos hátrányba kerültünk, de még az első félidőben tudtunk szépíteni. Szünetben kicsit rendeztük a sorokat és a második játékrészben felvettük a versenyt a Tarpával, sikerült egy gólra felzárkóznunk. Volt még több helyzetünk, de nem volt benne a meccsben, hogy kiegyenlítsünk, túl sok volt a hátrányunk, ma ennyivel jobb volt ellenfelünk. Az első félidei játékának köszönhetően megérdemelten szerezte meg a három pontot a Tarpa, viszont a második 45 perc teljesítményéért minden elismerésem a fiúknak. Dolgozunk tovább, a következő fordulóban, a Loki Focisuli ellen próbálunk javítani.”

U-19 III. osztály Észak-Kelet:

Tarpa - DSC-SI 4 – 1 (0-1)

Gólszerző: Nagy István

Edző: Selyem Nándor

Értékelés:,, Öt játékosunk hiányzott különböző okok miatt a mérkőzésről. Ennek ellenére egyik legjobb első félidőt nyújtottuk. Sajnos a 6-8 ziccerből csak egyet használtunk ki. A második játékrészben elfelejtettünk játszani, melynek meg lett az eredménye!"

Fotó: Rizán Zsolt