Június 24-én a 2026. évi Egyéni Időfutam Országos Bajnokságon álltak rajthoz a DSI Cycling Team bringásai.

Ahogy előző évben, idén is a Debreceni Kerékpáros Sport és Szabadidős Ifjúsági Egyesület rendezte az országos bajnokságot. A nagy hőség komoly kihívás elé állította a versenyzőket, akik a Debrecen–Bocskaikert közötti 354-es úton kijelölt pályán, több korosztályban mérték össze tudásukat.

A DSI Cycling Team hazai pályán versenyző kerékpárosai több biztató eredményt értek el. A nap legkiemelkedőbb teljesítményét Lambert Luca nyújtotta, aki a női U19-es korosztályban remek versenyzéssel országos bajnoki ezüstérmet szerzett. Szintén dobogóra állhatott az U15-ös fiúk mezőnyében Hegedűs-Jármezei Pál, aki kiváló teljesítményével bronzérmes lett.

Eredmények

WU19: Lambert Luca 2. hely

U15: 3. Hegedűs-Jármezei Pál 3. hely, Horváth Magor 8. hely, Tóth Oszkár 10. hely

U17: Balázs Bence 25. hely

U19: Virág Marcell 8. hely


Bajnoki ezüst és bronz

TOVÁBBI AKTUALITÁSOK