A Kisvárda elleni hazai rangadókkal folytatta szereplését a bajnokság 12. fordulójában a DSC-SI U-14-es, és az U-15-ös labdarúgó csapata, a nagyobbak meccse a köd miatt elmaradt.

A listavezető U-14-esek a második pozíciót elfoglaló várdai gárda ellen úgy kezdték az összecsapást, ahogy azt eddig Tőlük megszoktuk. A második játékrész elején már 2-0-ra vezetett Jankovics Sándor együttese, innen azonban hat perc alatt visszakapaszkodtak a vendégek, és 2-2 után már több gól nem esett.  A szezon során először fordult elő, hogy a legfiatalabbak pontokat veszítettek aktuális ellenfelükkel szemben, viszont a veretlen széria továbbra is tart.

Az U-15-ösök abban a tudatban léptek pályára, amennyiben nyernek, három pontra megközelítik az első helyen tanyázó Kisvárdát. Ennek megfelelően már a szünetben kétgólos előnnyel mentek pihenőre a fiúk, a második játékrészben a vendégek erejéből pedig csak a szépítésre futotta. Szabó János csapata zsinórban hatodik győzelmét aratta.

Eredmények:

12. forduló

NB II. U-15 Észak-Kelet:

DSC-SI - Kisvárda 2 – 1 (1-0)

Gólszerző: Albert Kristóf, Tóth-Balogh Ákos

Edző: Szabó János

Értékelés:,,Remek mérkőzést játszottunk az eddig pontveszteség nélkül álló listavezetővel. Csapatom ismételten nagyon jó teljesítmény nyújtott, az egész találkozót az irányításunk alatt tartottuk, és akár nagyobb gólkülönbségű győzelmet is arathattunk volna. Nagyon büszke vagyok a srácokra, hogy nyílttá tudták tenni a bajnokságot.”

NB II. U-14 Észak-Kelet:

DSC-SI -  Kisvárda 2 – 2  (1-0)

Gólszerző: Nagy István, Arday Zoltán

Edző: Jankovics Sándor

Értékelés:,, Igazi rangadót játszott a bajnokság  első és második helyezettje, nagy iramú, jó mérkőzésen, látványos támadásokkal, szép gólokkal, jó játékkal rukkolt elő mindkét csapat. Bár már 2-0- ra vezettünk, de csapatom rutintalansága és a hónapok óta két csapatban védő, erősen túlterhelt kapusom hibájából megérdemelten egyenlített ki a Kisvárda. Gratulálok csapatom idei kitűnő teljesítményéhez, lelkes, jó játékához és ahhoz, hogy továbbra is veretlenül vezetik a tabellát 3 ponttal.”