A DSC-SI mind a négy labdarúgó csapata sikerrel zárta a fordulót.

U14-es és U15-ös együtteseink hazai pályán a Cigánd ellen, míg az idősebbek Tiszafüreden léptek pályára. Szabó János tanítványai mindkét félidőben négy-négy góllal terhelték meg a vendégek kapuját, míg Benczik Zsolt legénysége a korai vezetés után a szünetre hátrányba került. A második játékrész elején aztán hamar jött az egyenlítés, majd a hajrában három perc alatt sikerült két góllal is elhúzni, így a vége 4-2 a DSC-SI javára.

U17-es és U19-es labdarúgóink gólparádét rendeztek a Tiszafüred otthonában.

Eredmények:

23. forduló

U-14 II. osztály Észak-Kelet:

DSC-SI - Cigánd 8 – 0 (4-0)

Gólszerző: Nagy Ákos (2), Papp Péter (2), Nyírkos Máté, Szegvári Ákos, Veres Roland, Bagi Bence

Edző: Szabó János

Értékelés:,, Ennyit jelent a pozitív hozzáállás, amivel már az előző mérkőzésen sem volt gond. Végig koncentráltan, fegyelmezetten és nagy akarással játszottunk, már az első félidőben eldöntöttük a mérkőzést. Szépen felépített támadásokat vezettünk, nagyon sok helyzetet kidolgoztunk, ezekből nyolcat tudtunk értékesíteni. Minden játékosnak meg tudtam adni a lehetőséget, akik csereként pályára léptek, szintén hozzá tudtak tenni a játékhoz. Örülök, hogy kapott gól nélkül hoztuk le a találkozót. Teljesen megérdemelten nyertük meg a mérkőzést, az eredmény az ellenfélre nézve hízelgő. Ebben a bajnokságban ez volt a legnagyobb arányú győzelmünk. Gratulálok a csapatnak mind a játékhoz, mind az eredményhez.

U-15 II. osztály Észak-Kelet

DSC-SI – Cigánd 4 – 2 (1-2)

Gólszerző: Szutor Tamás (2), Komlósi Péter, Girán Gábor

Edző: Benczik Zsolt

Értékelés:,, Az elmúlt hetek történései miatt nagyon maga alatt volt a csapat. Igyekeztem lelket önteni beléjük és egy stabil játékot kértem a jó erőkből álló Cigánd csapata ellen. Teljesen más volt a hozzáállásunk, a vezetést is megszereztük, de durva egyéni hibákat vétettünk és az ellenfél megfordította a mérkőzést. A második félidőben mozgósítottuk a tartalékainkat, ami gólokat eredményezett és megérdemelt győzelmet arattunk.

26. forduló

U-17 III. osztály Észak-Kelet:

Tiszafüred VSE - DSC-SI 0 – 24 (0-16)

Gólszerző: Spitzmüller Levente (5), Galla Patrik (4), Varga Balázs (3), Sándor Huba (3), Szőke Attila (3), Aranyi Tamás (3), Nagy Dániel (2), Nánási Martin

Edző: Jankovics Sándor

Értékelés:,, Ez a mérkőzés arra volt jó, hogy a játékosokban feloldja az előző forduló veresége miatti feszültséget. Teljesen felszabadultan játszottak, szép támadások után születtek a gólok. Szünetben azt kértem, ne álljunk le, próbáljunk minél többször betalálni, de minden támadásunkat építsünk fel. Mindenkinek megadtam a lehetőséget, a cserék is éltek a lehetőséggel, nagyban hozzájárultak a fölényes győzelemhez. Eddig 36 volt a legtöbb gólunk egy mérkőzésen, ha minden helyzetünket kihasználjuk, ezt meg is dönthettük volna. Természetesen nem vagyok elégedetlen, gratulálok a csapatnak a szép győzelemhez és a játékhoz.

U-19 III. osztály Észak-Kelet:

Tiszafüred VSE - DSC-SI 1 – 8 (0-2)

Gólszerző: Puskás Zalán (3), Lengyel Kevin, Szabó Lajos, Nemes Emil, Varga Csaba, Varga Antal

Edző: Selyem Nándor

Értékelés:,, Sokat nem lehet ilyen mérkőzés után mondani, az ellenfél tíz játékossal állt fel, érettségire való felkészülés miatt tőlünk öt alapember hiányzott. Egy nem túl színvonalas mérkőzésen sikerült megszereznünk a három pontot, ezzel továbbra is meg van az esélyünk a harmadik hely megszerzéséhez a bajnokság végéig."