A DSI Debrecen korosztályos labdarúgó együttesei közül csak két alakulat hagyta el vesztesen a pályát, míg az U17 mérkőzése elmaradt.

Nagyüzem volt hétvégén, már a két fiatalabb korosztály, az U13 és az U12 is bekapcsolódtak a küzdelmekbe. De kezdve a sort a legidősebbekkel, Jankovics Sándor csapata háromgólos győzelemmel zárta a 2. fordulót. Fiataljaink végig irányították a játékot, birtokolták a labdát, kombinatívan futballoztak. Botos Bence és Bagi Tamás révén az első félidőben kétgólos előnyre tettek szert, majd szünet után Tasi Attila tette fel az i-re a pontot.

U17-es csapatunk a versenykiírás szerint a Levelekkel csapott volna össze ám az ellenfél visszalépett a bajnoki sorozattól, így alakulatunk nem lépett pályára hétvégén.

U16-os csapatunk hamar hátrányba került, a Sényő a 12. percben bevette a kapujukat. Sokáig nem változott az állás, a szabolcsiak már elhitték, zsebben a három pont. Viszont a mérkőzés hajrájában megfogyatkoztak létszámban, kétszer is villant a piros lap. A kettős emberelőnyt ki is használták fiataljaink és Lengyel Gergő a 89. percben megzörgette a hálót, így döntetlennel zárult a találkozó.Cseke Bence tanítványaira derbi várt hétvégén, ugyanis vasárnap délelőtt a városi rivális Loki Focisuli ellen léptek pályára. Az első félidőben nem találtak egymáson fogást a felek, így döntetlennel zárult a játékrész. Az 53. percben viszont Gercsák András bevette a piros-fehérek kapuját, az előnyt pedig meg is tartotta csapatunk és megszerezte idei első győzelmét.

Győrösi Péter alakulata gólfesztivált tartott szombat délelőtt, ugyanis 17-et vágtak a városi rivális Liko Focisuli kapujába. Fiataljaink a játék minden elemében felülmúlták ellenfelüket, már az első félidőben eldöntötték a párharcot, ekkor 8-1 állt az eredményjelzőn. Szünet után sem álltak le, nagy kedvvel és iramban futballoztak és még kilencszer megzörgetve a hálót, kiütéses győzelmet arattak.

U13-as csapatunk idegenben, a FILO otthonában kezdte a szezont, sajnos a debütálás nem úgy sikerült, ahogy vártuk. Bár Fekete Ákos révén a 7. percben sikerült megszerezni a vezetést, a folytatásban fordítottak a szabolcsiak és 5-1-re megnyerték a párharcot.

Makra Béla tanítványai is A FILO ellen indították a 2023/24-es bajnoki évet. Az első félidőben még tartották a lépést a szabolcsiakkal, ám a házigazdák az utolsó két negyedben hatékonynak bizonyultak, négyszer vették be a kaput és ünnepelhették idei első győzelmüket.

U19

MLSZ regionális U19 alap Északkeleti csoport 2. forduló

FILO SE – DSI Debrecen: 0-3 (0-2)

DSI Debrecen: Szász – Kovács, Kalmár (Kapczy 74’), Botos, Bagi (Szabó 83’), Havasi (Juhász F. 56’), Vadon, Tasi B. (Bácsi 74’), Tasi A. (Szopka 84’), Vietorisz (Juhász K. 83’), Reszegi (Kerezsi 83’)

Edző: Jankovics Sándor

Gólszerzők: Botos 14’, Bagi 43’, Tasi A. 70’

U16

MLSZ Regionális U16 Északkelet Alapszakasz 2. forduló

DSI – Debrecen – Sényő: 1-1 (0-1)

DSI Debrecen: Dán – Lengyel, Nagy A., Kicsák, Veres, Salánki, Tóth R., Varga (Tuss 63’), Márton (Farkas 71’), Keczán (Finta 64’), Bodea

Edző: Cseke Bence

Gólszerző: Lengyel 89’

U15

MLSZ regionális U15 alap Északkeleti csoport 3. forduló

DSI Debrecen – Loki Focisuli: 1-0 (0-0)

DSI Debrecen: Bíró – Bihari, Gercsák (Farkas 77’), Tóth B., Sápi (Lakatos 16’), Lehner, Baranyai, Fekete, Egeresi, Pásztor (Tőzsér 77’), Nagy L.

Gólszerző: Gercsák 53’

U14

MLSZ regionális U14 alap Északkeleti B-csoport 3. forduló

DSI Debrecen – Loki Focisuli: 17-1 (8-1)

DSI Debrecen: Cseke, Holhós (Horváth 51’), Vasas, Gulyás, Szilágyi, Pénzes (Szabó 62’), Varga, Milbik, Mráz (Csáki 51’), Tóth K., Bendik (Bartók 59’)

Edző: Győrösi Péter

Gólszerzők: Pánger 2’ (öngól), Milbik 5’, 67’, Vasas 7’, 11’, 19’, 35’, 58’, 63’, 68’, 73’, Pénzes 25’, 40’, Varga 60’, Szabó 65’, Horváth 77’, Tóth K. 80’