Erődemonstrációt tartott az U-15-ös csapatunk Hajdúböszörményben.

Megtartotta veretlenségét Jankovics Sándor legénysége, sőt a bajnokságban egyedüliként már száz gól felett jár tizenkét forduló után a DSC-SI U-15-ös gárdája. Sajnos az egy évvel fiatalabbaknak nem ment ilyen jól, a Hajdúböszörmény otthonából pont nélkül távoztak.

Kétgólos hátrányból állt fel Tarpán Szabó János csapata, így megőrizte vezető pozícióját a bajnokságban. Az U-19-esek összecsapása is gól gazdag kilencven percet hozott, de a félidei 1-1 után a végén a hazaiak örülhettek.

A megyei bajnokságban ismét nyert, ezúttal Hajdúnánáson Zolnai Lajos együttese, míg futsalosaink Kazincbarcikán szenvedtek minimális különbségű vereséget.

Eredmények:

12. forduló

U-14 II. osztály Észak-Kelet:

Hajdúböszörményi TE - DSC-SI 4 – 0 (2-0)

Edző: Selyem Nándor

Értékelés:,, A rangadón az idény egyik leggyengébb teljesítményét produkáltuk, megérdemelten nyert a Hajdúböszörmény.”

U-15 II. osztály Észak-Kelet

Hajdúböszörményi TE - DSC-SI 0 – 8 (0-4)

Gólszerző: Asztalos Márton (3), Simon András (2), Harangi László, Spitzmüller László, Bartha Ricardo

Edző: Jankovics Sándor

Értékelés:,, Folytattuk remek őszi sorozatunkat, fegyelmezett, tudatos játékkal, szép támadásokkal, remek gólokkal nagyobb arányban is nyerhettünk volna.”

12. forduló

U-17 III. osztály Észak-Kelet:

Tarpa - DSC-SI 2 – 4 (2-1)

Gólszerző: Szabó Bence (2), Galla Patrik, Gabella József

Edző: Szabó János

Értékelés:,, Irreális időjárási körülmények között, álmosan kezdtük a mérkőzést, melyet az agresszív ellenfelünk ki is tudott használni. A második bekapott gól után kaptunk észbe és váltottunk megfelelő ritmusra, de az első játékrészben még csak szépítésre futotta az erőnkből. A második félidőben végig a kapujukhoz szögeztük a hazaiakat és sikerült szétzilálnunk őket. A mai mérkőzésen nem játszottunk jól, de ha nehezen is hoztuk a kötelezőt. Gratulálok a csapatnak a győzelemhez!”

U-19 III. osztály Észak-Kelet:

Tarpa - DSC-SI 6 – 4 (1-1)

Gólszerző: Oláh Norbert (3), Blága Tamás

Edző: Benczik Zsolt

Értékelés:,, Betegség és sérülés miatt több hiányzónk volt, de ennek ellenére győzelmi szándékkal léptünk pályára Tarpán. Már a mérkőzés elején sok helyzet alakult ki mindkét oldalon, egy gyors gólváltás után alakult ki az 1-1-es félidei eredmény. Sajnos a szünet után teljesen szétestünk, sorra követtük el a súlyos egyéni hibákat, amit az ellenfél gólokkal büntetett. Sikerült még egyenlítenünk, de a fegyelmezetlen játékunk miatt a levegőben lógott, hogy újabb gólokat kapunk, ami be is következett és így vereséggel hagytuk el a pályát.”

U-14-es Megyei Bajnokság

NFSE - DSC-SI (U-13) 1 – 3 (1-3)

Gólszerző: Ferenczi Tibor, Pelles Gábor, Harcsa Dávid

Edző: Zolnai Lajos

Értékelés:,, Irreális körülmények között ( sáros pálya, szakadó eső, erős szél) játszottunk Hajdúnánáson. Technikailag képzettebb játékosaim jól alkalmazkodva a nehézségekhez biztos 3-0- ás vezetést szereztek. Mivel másnap a Törökszentmiklósi Regionális Bozsik tornára számítottam a második félidőben az addig is tartalékos kezdősort pihentettem. Mindenki játéklehetőséget kapott, de ez egy "kicsit" a minőség romlásához vezetett. Ami a sors iróniája- a mérkőzés után tudtam meg, hogy elmarad a vasárnapi Bozsik. Pedig gólkülönbség javítás is lehetett volna belőle.”

Futsal NB II Keleti csoport

Kazincbarcikai Ördögök - DSC-SI 4-3 (2-1)

Gólszerző: Dudás Bálint (öngól), Tóth Attila, Vass Ottó

Edző: Balogh József

Értékelés: A bajnokság leggyengébb első félidejét produkáltuk. Túlzottan tiszteltük ellenfelünket, ami az eredményben is megmutatkozott. A második félidőben a már fáradni látszó hazaiak ellen kicsit nagyobb határozottsággal játszottunk, a végjátékban akkor sikerült döntetlenre hozni a találkozót. A hazaiak még egy gólt lőttek, az utolsó három percben vészkapussal játszottunk, de támadásainkat ki tudták védekezni.”