Pécsett rendezték a mögöttünk hagyott hétvégén a tollaslabdázók Multi Alarm Kupáját.

A pécsi viadalon a DSI Debrecen két U19-es kiválósága lépett pályára. Egyéniben Csernyánszki Balázs mérettette meg magát, aki első mérkőzését két szettben megnyerte. A negyeddöntőben Kis Ábel Bálinttal találkozott, akit 21-8, 21-14 arányban múlt felül. Az elődöntőben csak egy szettet engedélyezett Palkovics Péternek, ezt a párharcot 21-12, 16-21, 21-15-re nyerte. A döntőben viszont Mesterházi Milán jobbnak bizonyult (21-11, 21-17), így Balázs a második helyen zárta az egynapos versenyt.

Párosban Csernyánszki Galla Gergővel az oldalán a negyeddöntőben 21-11, 21-16-ra diadalmaskodott a Csányi Levente/Fülöp Zsombor duó ellen. Az elődöntőben azonban vereséget szenvedtek az Ágai Zénó/Pető Balázs kettőstől, ami azt jelentette, a dobogó harmadik fokára állhattak fel a nap végén.