Igencsak mozgalmas, és nem utolsósorban eredményes volt az év hetedik hónapja a DSI Cycling Team számára.

Július 23-án került sor az MTB XCO OB-ra, ahol a várakozásnak megfelelően U13-ban dobogós helyen, másodikként zárt Kovács Béla. Ugyanitt Gyetkó Péter 11. helyet szerzett. U17-ben 6. lett Vizi Gáspár, 12. Gyetkó Dániel, 20. Podgornik Milán. WU19-ben 3. helyezett lett Tóth Réka.

Július 23-29. között rendezték meg az EYOF országúti kerékpáros versenyeit, ahol a DSI-ből Soós Olivér (U17) utazhatott. A válogatott színeiben tisztességgel helytállt, az időfutamot esős, viharos időben teljesítve 49. helyen végzett. A mezőnyverseny is jól alakult, ám a cél előtti helyezkedésben Olivér előtt egy bukás volt, mely hátráltatta a továbbhaladásban, így a remélt jó helyezés elmaradt, végül 56. helyen ért célba. Bringasport cikke: https://bringasport.hu/2023/07/31/eyof-2023-top10-es-hely-hegyikerekparban-tisztes-helytallas-orszaguton/

Július 29-én az MTB XCO Magyar Kupa sorozat csömöri futamán jártak a DSI fiataljai, U13-ban győzött Kovács Béla! Ugyanitt Gyetkó Péter 8., U17-ben 2. helyet szerzett Soós Olivér, 4. lett Gyetkó Dániel, U19-ben 15. Peterman László.